Strona główna // Kursy // Górnictwo

Kursy / Górnictwo

Nazwa
Kurs zabudowy i utrzymania kolejek podwieszanych. Kurs zabudowy i utrzymania kolejek podwieszanych.
Kurs zabudowy i utrzymania kolejek podwieszanych i spągowych. Kurs zabudowy i utrzymania kolejek podwieszanych i spągowych.
Kurs rewidentów kolejek podwieszanych. Kurs rewidentów kolejek podwieszanych.
Kurs rewidentów kolejek spągowych. Kurs rewidentów kolejek spągowych.
Kurs operatorów ciągników manewrowych z napędem pneumatycznym. Kurs operatorów ciągników manewrowych z napędem pneumatycznym.
Kurs w zakresie kontroli i konserwacji ciągników manewrowych z napędem pneumatycznym. Kurs w zakresie kontroli i konserwacji ciągników manewrowych z napędem pneumatycznym.
Kurs operatorów ciągników manewrowych z napędem elektrycznym. Kurs operatorów ciągników manewrowych z napędem elektrycznym.
Kurs dla elektryków w zakresie konserwacji i napraw kolejek podwieszanych szynowych, podwieszanych linowych oraz spągowych. Kurs dla elektryków w zakresie konserwacji i napraw kolejek podwieszanych szynowych,  podwieszanych linowych oraz spągowych.
Kurs w zakresie krótkiego splatania lin stalowych. Kurs w zakresie krótkiego splatania lin stalowych.
Kurs w zakresie długiego splatania lin stalowych. Kurs w zakresie długiego splatania lin stalowych.
Podstawowy kurs specjalistyczny techniki strzałowej w zakresie metod strzelania Podstawowy kurs specjalistyczny techniki strzałowej w zakresie metod strzelania
Kurs specjalistyczny przed dopuszczeniem do pracy w ruchu zakładu górniczego na stanowisko górnika Kurs specjalistyczny przed dopuszczeniem do pracy w ruchu zakładu górniczego na stanowisko górnika
Darmowe kursy górnika MG11, MG39 i ślusarza M20, MG44 Darmowe kursy górnika MG11, MG39 i ślusarza M20, MG44
Kurs dla mechaników w zakresie konserwacji i napraw kolejek podwieszanych szynowych. Kurs dla mechaników w zakresie konserwacji i napraw kolejek podwieszanych szynowych.
Kurs dla elektryków w zakresie konserwacji i napraw kolejek linowych. Kurs dla elektryków w zakresie konserwacji i napraw kolejek linowych.
Weryfikacja w zakresie uprawnień do splatania lin stalowych splotem długim. Weryfikacja w zakresie uprawnień do splatania lin stalowych splotem długim.
Szkolenie dla osób dozoru w zakresie łączenia lin sposobami krótkiego i długiego splatania. Szkolenie dla osób dozoru w zakresie łączenia lin sposobami krótkiego i długiego splatania.
Szkolenie w zakresie problematyki lin stalowych dla osób dozoru ruchu przeprowadzających kontrolę urządzeń transportu linowego, kołowrotów bezpieczeństwa, zgniatarek itp. Szkolenie w zakresie problematyki lin stalowych dla osób dozoru ruchu przeprowadzających kontrolę urządzeń transportu linowego, kołowrotów bezpieczeństwa, zgniatarek itp.
Kurs zalewania stopem końcówek okrągłych lin, zwłaszcza wyrównawczych, w stożkowych uchwytach zawieszeń. Kurs zalewania stopem końcówek okrągłych lin, zwłaszcza wyrównawczych, w stożkowych uchwytach zawieszeń.
Kurs obsługi maszyn i urządzeń zakładu przeróbki mechanicznej węgla w kopalni węgla kamiennego. Kurs obsługi maszyn i urządzeń zakładu przeróbki mechanicznej węgla w kopalni węgla kamiennego.

Newsletterosoba fizyczna
firma

Tagi

Newsletterosoba fizyczna
firma

40-690 Katowice
ul. Kościuszki 341

biuro@bialecki.pl
tel. +48 32 411 05 04

44-330 Jastrzębie-Zdrój
ul. Energetyków 8

jastrzebie@bialecki.pl
tel. +48 32 411 05 04

30-149 Kraków
ul. Balicka 73

krakow@bialecki.pl
tel. +48 12 35 22 888

41-706 Ruda Śląska
ul. Kłodnicka 56E

ruda@bialecki.pl
tel. +48 32 411 05 04

43-110 Tychy
ul. Fabryczna 2

tychy@bialecki.pl
tel. +48 32 411 05 04